praca

Praca oferowana

Numer ogloszenia: 4272
Data dodania: 2010-05-04
Pracodwaca: LSJ
Stanowisko: MECHANIK, LAKIERNIK, BLACHARZ
Rodzaj pracy: praca stała
Branża: Serwis, Technika, Montaż
Miejsce pracy: Nie wybrano
Wojewodztwo, region: inne
Miasto: NORWEGIA
Opis stanowiska:
Poszukujemy osób na stanowiska:

MECHANIK SAMOCHODOWY, LAKIERNIK, BLACHARZ

Miejsce pracy: Norwegia

Stawka: 155NOK/h brutto + dodatek urlopowy

Umowa: bezpośrednio z norweskim pracodawcą na 12 miesięcy

Wymagania:
Wymagania: min. 5-o letnie doświadczenie w zawodzie i dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonego pracodawcy, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres pczerkaska@lsj.pl z dopiskiem Imię i Nazwisko – mechanik, lakiernik, blacharz Norwegia

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440

Dane kontaktowe:
pczerkaska@lsj.pl
Email: pczerkaska@lsj.pl
praca - LSJ

jobs

| More

download | kontakt | mapa serwisu | ogłoszenia | partnerzy | praca | reklama |