praca

Praca oferowana

Numer ogloszenia: 2019
Data dodania: 2009-07-10
Pracodwaca: Work & Business Solutions
Stanowisko: Murarz (Belgia)
Rodzaj pracy: Nie wybrano
Branża: Architektura, Budownictwo
Miejsce pracy: Belgia
Wojewodztwo, region: inne
Miasto: Belgia
Opis stanowiska:
Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych, poszukuje dla swoich klientów pracowników na stanowisko:

Murarz
Belgia

Opis stanowiska pracy:
Praca w fabryce prefabrykatów budowlanych, murowanie z porotermu.

Wymagania:
Wymagania wobec kandydatów:
- min 5 letnie doświadczenie w samodzielnym murowaniu,
- umiejętność rozmierzenia warstw cegły i pustaków,

Mile widziane:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełny etat pracy,
- Kontrakt na pół roku z możliwością przedłużenia,
- Mieszkanie oraz polskojęzyczną osobę jako wsparcie,
- Umowy, zawierające warunki kontraktu, są podpisywane przed wyjazdem w Polsce.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1707/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV w załączniku (w j. polskim, ze zdjęciem) na adres e-mail: budowa@wbspraca.pl - w temacie wiadomości prosimy o wpisanie MURARZ

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
Tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Email: budowa@wbspraca.pl

jobs

| More

download | kontakt | mapa serwisu | ogłoszenia | partnerzy | praca | reklama |