praca

Praca oferowana

Numer ogloszenia: 7573
Data dodania: 2012-03-29
Pracodwaca: POLISH WORK FORCE s.c.
Stanowisko: Tapicer
Rodzaj pracy: praca stała
Branża: Praca fizyczna
Miejsce pracy: - EUROPA
Wojewodztwo, region: inne
Miasto: Niemcy
Opis stanowiska:
Job: Polsterer / TAPICER
Beschäftigungsland: Deutschland /oder Österreich / oder Fürstentum Liechtenstein
Grundgehalt netto: ab 7 EURO
Erwartene Ausbildung und Qualifikationen: Berufserfahrung erforderlich.
Deutschsprache - gut (Gespräch am Telefon).
SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres mailowy: rekrutacja@polwf.pl z tytułem maila „Polsterer”
wzór cv do ściągnięcia na naszej stronie internetowej ( www.polwf.pl ), w zakładce "Dla pracowników"
POLISH WORK FORCE s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy
Nr Certyfikatu 6979
rekrutacja@polwf.pl
www.polwf.pl
UWAGA! Prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe
Wymagania:
Dane kontaktowe:
Email: rekrutacja@polwf.pl

jobs

| More

download | kontakt | mapa serwisu | ogłoszenia | partnerzy | praca | reklama |